0
Twój koszyk

Świece sojowe – czym się różnią od świec parafinowych?

Podczas zakupów coraz częściej sięgamy po produkty z dobrym składem, czytamy etykiety oraz staramy się żyć bardziej świadomie. Jednak w codziennym pośpiechu łatwo przeoczyć skład produktów, które stosujemy w naszych domach. Jednym z takich produktów są właśnie świece.

Czym się różnią świece sojowe Projekt Świeczka od świec parafinowych?

Nasze świece tworzone są z naturalnego wosku sojowego, pochodzącego z utwardzonego oleju sojowego. Wosk sojowy podczas spalania nie wydziela szkodliwych substancji, tak jak w przypadku świec parafinowych. Jest także nietoksyczny oraz biodegradowalny. 

Temperatura topnienia świec sojowych jest znacznie niższa od parafiny, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się pięknym aromatem świec.

Paląc świece sojowe dbamy nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko, ponieważ wosk sojowy, w odróżnieniu od parafiny, jest surowcem przyjaznym dla otoczenia.

Świece sojowe Projekt Świeczka są wegańskie oraz w 100% stworzone z naturalnych składników. Do produkcji świec wykorzystujemy wyłącznie niebielone, bawełniane knoty oraz wysokiej jakości naturalne olejki eteryczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *